icraMatik Hibrit | Martı Yazılım. icraMatik, buyapar, kayıtMatik. İcra Yazılımı

icraMatik Hibrit

icraMatik Hibrit

Buyapar aracılığı ile UYAP Entegrasyonu

Size icra dosyalarınıza olan hakimiyetinizi artıracak, icra işlerinizi en verimli ve en hızlı şekilde yapmanızı sağlayacak icraMatik ve takiplerinizi ofisinizden ayrılmadan açabileceğiniz, dosyalarınıza ilişkin tüm sorgulamalarınızı toplu olarak yapabileceğiniz, sorgu sonuçlarına göre otomatik hazırlanan taleplerinizi gönderebileceğiniz Buyapar ile entegre bir çalışma modeli sunuyoruz.

UYAP ile Tam Uyumlu

icraMatik’te tek bir takibi ya da birden fazla takibi içerecek şekilde XML dosyası hazırlayabilir, hazırlanan XML dosyası ile UYAP’ta takiplerinizi hızlıca açabilirsiniz. icraMatik’in UYAP ile uyumu takip açıldıktan sonra da devam eder. UYAP’a göndermek üzere hazırladığınız evraklar UYAP’ın belirlediği UDF formatındadır.

Gelişmiş Rapor Yapısı

Halihazırda kullanımınıza sunulmuş raporları kullanabileceğiniz gibi, ihtiyacınıza göre; koşullarını kendiniz belirleyeceğiniz yeni raporlar oluşturabilirsiniz. icraMatik Hibrit’te yapılan tanımlamalar dahil olmak üzere tüm alanlara ilişkin hızlı ve kolay bir şekilde rapor hazırlayabilirsiniz.

İş Atama ve Gelişmiş İş Takip Sistemi

Kendinize ya da bir başka kullanıcıya yapılacak işleri atayabilir ve bu işler için son gün tarihi verebilirsiniz. Atanan işlerin takibini tek bir pencereden yaparak iş takip sürecinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yetki Kontrolü ve Yönetimi

Gelişmiş yetkilendirme yapısı ile; yetki tanımlamalarını kullanıcı grupları oluşturarak hızlı ve toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcıların yapmasını istemediğiniz işlemleri yapmasını, erişmesini istemediğiniz bilgilere erişimini engelleyerek bilgi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kolay Taahhüt Hesabı ve Takibi

Ödeme tutarı, ödeme sayısı ya da serbest taahhüt seçenekleri ile taahhüt oluşturabilir, otomatik olarak taahhüt tutanağı hazırlayabilirsiniz. Belirleyeceğiniz gecikme süresi ve ödeme tutarı yüzdesine göre özelleştirerek, ödeme tarihi geçtiği halde ödenmeyen taksitlerin program tarafından otomatik tespit edilmesini ve durumlarının “İhlal Edildi” şeklinde güncellemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle taahhüdü ihlal davası açacağınız dosyaları kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

Dinamik Posta Merkezi

Tebligatlarınızın son durumları servisler aracılığı ile periyodik olarak PTT üzerinden sorgulanır ve icraMatik’teki durumları otomatik güncellenir. Ofisinizden çıkan tüm tebligatların son durum bilgisine tek bir pencereden ulaşarak tebligat takibinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Föy Zinciri

Aynı borçlunun birden fazla dosyasına ilişkin kalan toplam borç miktarını tek bir sekmede görebilir ve bu sekmeden ilgili dosyaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Aynı Borçluya Yeni Takip Dosyası

Aynı borçluya yeni bir takip dosyası açmak istediğinizde, mevcut dosyayı gereken bilgiler ile kopyalayarak pratik bir şekilde yeni takip dosyası oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilen Post-itler

Dosyalarınızla ilgili önemli notlarınızı program ana ekranına post-it olarak ekleyebilir, renklerini değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz. Post-it üzerindeki notu tek tıkla dosyadaki not alanına aktarma ve ilgili dosyayı açmak istediğinizde post-it üzerine çift tıklayarak açabilme gibi geliştirilmiş özellikler size zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Not ve Uyarı Yapısı

Dosyalarınızla ilgili gerçekleşen gelişmelere ya da yapmış olduğunuz görüşmelere ilişkin hızlı ve pratik bir şekilde not kaydedebilirsiniz. Kaydedilen bu notların dosyada işlem yapmadan önce mutlaka değerlendirilmesi gerekiyorsa; föye girerken açılacak Uyarı Penceresi ile bu bilginin dosyayı açan her kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Anlık İletişim Aracı

Kullanıcılar arası mesajlaşma özelliği ile farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymaksızın ekibinizin iletişim ağını güçlendirebilirsiniz. İletilmek istenen mesaj, tek bir kişiye gönderilebildiği gibi kullanıcı grubu oluşturularak grup üyelerinin hepsine de kolay ve hızlı bir şekilde gönderilebilir.

Döviz Takibi

icraMatik’te yabancı para birimi kullanarak güvenle takip açabilirsiniz. Merkez Bankası tarafından günlük olarak yayınlanan döviz kurları servisler aracılığı ile icraMatik’e eklenir. Böylelikle dosya hesabınız her daim güncel kalır.

Güvenilir Faiz Rehberi

Faiz rehberinden otomatik güncellenen faiz oranlarına ulaşabilir her bir alacak kalemi için ayrı faiz hesaplaması yapabilirsiniz. Faiz tanımlama seçeneği ile takiplerinize özel faizler tanımlayabilirsiniz.

Toplu SMS Gönderme Kolaylığı

Halihazırda kullanımınıza sunulmuş mesaj şablonlarını kullanabileceğiniz gibi kendiniz de mesaj şablonları tanımlayabilir ya da anlık olarak hazırlamış olduğunuz bir metni dosya taraflarına veya müvekkillerinize toplu olarak SMS gönderebilirsiniz.

SQL Veri Tabanı

icraMatik Hibrit, Dünya çapında kabul görmüş güvenli ve hızlı Microsoft SQL veri tabanı üzerinde çalışır.

Farklı Lokasyonlardan Gerçek Zamanlı İşlem

icraMatik Hibrit ile merkez ofisinizdeki sunucuya bağlı olarak yerel ağ ve/veya internet üzerinden bağlanan kullanıcılar güncel bilgi ile gerçek zamanlı işlem yapabilirler.

Detaylı Günlük ve Log Kayıtları

Detaylı Günlük ve Log Kayıt sistemi sayesinde; yeni dosya kayıtlarının, mevcut dosyalar üzerinde yapılan bilgi girişi ve değişikliklerinin; kim tarafından, hangi makina ile, ne zaman yapıldığının bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Föy Rehberi Özelleştirme

icraMatik Hibrit’te aradığınız dosyalara çok daha hızlı ve kolay ulaşabilmek için; kullanıcıların ihtiyaç duyduğu başlıkları belirleyip, mevcut föy rehberi yapısını her bir kullanıcı için özelleştirebilirsiniz.

Her Alana Özel Belge Ekleyebilme

icraMatik Hibrit’te hemen her alana belge ekleyebilirsiniz. Eklenen belgelere hem ilgili alandan hem de toplu olarak tek bir pencereden ulaşabilir ve dilediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

Dosyaya Özel Etiketler Oluşturabilme

İcra takip sürecinde ihtiyaç duyduğunuz, dosyalarınıza özel ek bilgi girebileceğiniz özel alanlar açabilir, bu alanları raporlayabilir ve föy rehberine sorgu alanı olarak ekleyebilirsiniz.

İletişim Planı ve Takibi

Kendinize ya da bir başka kullanıcıya yapılacak işleri atayabildiğiniz gibi dosyalarınızla ilgili yapılması gereken görüşmeler için kolaylıkla iletişim planı yapabilir, gerçekleşen görüşmelere ilişkin notlarınızı hızlıca kaydedebilirsiniz. İletişim planlarının takibini; diğer atanan işlerinizden ayrı, tek bir pencereden yapabilir, iş takip sürecinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Santral Sistemi ile Entegrasyon

icraMatik Hibrit ile kullanmış olduğunuz santral sisteminin entegre çalışmasını sağlayabilir, dosyalarınızda kayıtlı telefon numaralarını tek tıkla arayabilirsiniz.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Büyüyen Martı Yazılım ekibine katılmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. 

CV GÖNDER >