icraMatik Hibrit Kurumsal | Martı Yazılım. icraMatik, buyapar, kayıtMatik. İcra Yazılımı

icraMatik Hibrit Kurumsal

icraMatik Hibrit Kurumsal

Birçok icraMatik Hibrit özelliğine ek olarak icraMatik Hibrit Kurumsal ile sahip olacağınız diğer ayrıcalıklar:

Çoklu Büro

Kurumunuza bağlı sözleşmeli avukat ofislerini sisteme tanımlayabilir, bu ofislere takip edeceği dosyaları atayabilir, otomatik gönderilecek e-posta yoluyla atanan dosyaları bildirebilirsiniz. Sözleşmeli avukat ofisi ile merkez ofis çalışanları atanan dosyaları güncel bilgi ile gerçek zamanlı takip edebilirler.

Yönetim Katı

Merkez ofisinizde Yönetim Katı’nı kullanarak bir bakışta tüm dosyalara ilişkin mevcut durumu görebilir, sözleşmeli avukat ofislerine hedef belirleyip izleyebilir, performans raporları alabilir ve kolayca performansa dayalı dosya dağıtımı yapabilirsiniz.

Avans Hesabı

Takip dosyalarına girilen giderler talep edildiğinde; kontrol etme, onaylama ve gideri yapana ödeme aşamalarını gider bazında kolaylıkla takip edebilirsiniz.

CRM Programları ile Entegrasyon

Kurumunuzda icra takip dosyası bilgilerinin yer aldığı herhangi bir CRM programı kullanılıyorsa bu program ile icraMatik Hibrit arasında veri akışı sağlanabilir. Böylelikle bilgi girişine ayıracağınız zamandan tasarruf eder, her iki programdan da güncel veriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Büyüyen Martı Yazılım ekibine katılmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. 

CV GÖNDER >